IvedaHome zvonek s kamerou

po celém světě umožňujícím cloud-based kamerového dohledu a správy dat prostřednictvím licencí své platformy Sentir®, oznámila spuštění svého bezpečnostního zvonek kamery IvedaHome. Zvonek Kamera je samostatný produkt, který prodává za asi 149 $ v USA To může také být dodáván spolu s automatizace a zabezpečovacím systémem IvedaHome Iveda je.

zvonek kamera Iveda je DIY (do-it-yourself) produkt, který lze snadno instalovat nahradit existující zvonek ve většině domácností nebo kanceláří. To slouží jako oči a uši, aby to, co je u hlavního vchodu pomocí smartphonu nebo tabletu.

„Vidět, jak dobře produkt funguje od počátečních zařízení pro distributory v zámoří a jak cool funkce jsou, jsem nainstaloval jeden sám v mém domě a dostal vše rozběhne během půl hodiny,“ řekl David Ly CEO Iveda. „Pokud si nejste DIY člověk, to je nízkonapěťové zařízení pro úpravu že jakákoli kutil můžete nastavit pro vás.“
Když někdo zazvoní u dveří, budou všichni členové rodiny s aplikací na svých zařízeních se zobrazí upozornění. Ten, kdo stiskne tlačítko odpověď na první aplikace v telefonu můžete zahájit konverzaci s osobou, která zazvonila u dveří. To lze provést, zda jste doma nebo na cestách a osoba u dveří bude schopen poznat rozdíl.

Zvonek nemusí být tlačen k fotoaparátu zachytit události. zvonek kamera Iveda slouží jako bezpečnostní kamery, vybavené PIR (pasivní infračervené), senzor detektoru pohybu. Fotoaparát bude detekovat pohyb i lidské oko nemůže. To znamená, že pohyb může být detekována v noci a to i když jsou mimo světla. Je-li detekován pohyb, bude výstraha zaslána na stejné zařízení a každý může použít aplikaci pro ověření, co se děje za dveřmi.

Iveda bude prodávat zvonek kamer přes celosvětovou firemní bezpečnostní integrátorů, telekomunikací a dalších distributorů.

„Než jsme se zaměřili na telekomunikace, měli jsme prodejce program s bezpečnostními integrátorů v USA Myslím, že dobrý způsob, jak znovu zapojit je s funkční, cool nový produkt, který nadchne svým zákazníkům,“ řekl Ly. „Je to jednoduchý, ale účinný přípravek, který dělá to, co má udělat:. Vidět, kdo je na druhé straně dveří dříve, než ji otevřít a slouží jako dálkově přístupném kamerovým systémem“

Zvonek Kamera je zaměřena na rezidenční zákazníky a kancelářích s bezpečným vstupem. Přenáší live streaming videa a záznamy na SD kartu. Záznam Cloud je k dispozici, pokud dodáván s IvedaHome, Iveda je Smarthome produktu.

„Jsme nadšeni, s tímto novým produktem a budeme nadále přinášet inovativní produkty pro vytváření a uspokojit poptávku trhu pro naše partnery a Iveda generovat nové příjmy,“ řekl Ly.