Unikántí uklízení

Pracujeme v úzké spolupráci se Všemi Nasimi zákazníky, ABY pochopili, co presne Je potřeba dodat čistící Excellence. Pak Jsme se vytvořit Profesionální, transparentní čistící roztok, Které JSOU přizpůsobeny Kolem specifických potřeb požadavků.
Potřeba Čisté, uklizené Příjemné prostředí JE Klíčem ke zdravému šťastnému pracovišti. Zajišťujeme OBE Denní periodické úklidové služby. Ale MÁME TaKé celou radu speciálních úklidové služby, stejně Jako oborové specifických reseni.

 

Conceptualised metody založené na celosvětovou osvědčené POSTUPY pro optimalizaci KVALITY, Plánování, Vnitřní efektivity pracovní POSTUPY.

Profesionální čistící prostředky pečlivě vybírány v zájmu NAŠICH zaměstnanců, životního prostředí účinnosti. Úzce Jsme Partnerství s jediného globálního dodavatele s cílem řídit kvalitu neustálé inovace ZAŘÍZENÍ, nástrojů produktu používaných v každodenním úklidových Služeb.

Udržitelná kvalita po delší dobu, JE Jedna z veci, která s odlišuje ISS od svých konkurentů. Poskytující Profesionální Čištění pro naše zákazníky znamená, dokumentující pracovní výkonnost ve vztahů k dohodě Ø úrovni Služeb (SLA) se Standardy KVALITY.